30-04-2016 GÜNDEM

Teşekkürler Petburada

Yeni Yıl Heyecanı tüm hızıyla devam ederken petburada.com un sosyal sorumluluk adına yaptığı bu kampanyayı takdir ediyor ve destekliyoruz.Bakın ne yapmışlar?

Teşekkürler Petburada

    Yeni yıl alışverişlerinde % 10- 20 -30 -50 çılgınlığı devam ediyor.Amaç sadece alışverişe zorlamak, yeni yıl bahane.Acaba % 50 indirimle satış yapan mağazalar karlarını bize yeni yıl hediyesi olarak mı veriyorlar? Yoksa kar mı ediyorlar belli değil.Petburada.com yeni yılın o soğuk gecesinde bizler eğlenirken en azından onları doyuralım diyerek reklamlarını faydalı reklam haline getirmeyi amaç edinmişler.Petburada.com un kurucusu ve danışmanımız olan Veteriner Hekim Bülent Dölen e Bu kampanya ile alakalı fikirlerini sorduk.

Nereden Çıktı Bu Bağış?. Bizler aslında her yıl farklı projeler üretik. Bu yıl yapılandan farklı bişeyler yapalım dedik.Üyelerimize zaten indirimli hediyeli satışlar yapıyoruz madem öyle bizde yeni yıl reklam bütçemizi sokaktaki canlara dağıtalım diyerek bu projeyi geliştirdik.

Promosyonda neler var?. Sadece mama üyelerimiz alışverişlerini yaparken her 50 Tl lik alışverişlerinde petburada.com Gürpınar hayvan barınağına 1 Kg köpek maması verecek. Aslında üyeler barınağa mama gönderiyorlar.

Ne kadar mama Bağışladınız?.Tam rakamı tutanaklarda mevcut ama ticari bilgilerin gizliliği esasından dolayı sadece şu bilgiyi verebilirim 1,5 tondan fazla.

Neden Gürpınar başka biryer değil.? Burada amaç en az rakamla en çok köpeği doyurmak ayrılan reklam bütçesinden kargoya para harcamayalım istedik ve kendi imkanlarımızla en yakın yere teslim edelim diye düşündük.

Peki etrafınızdaki diğer köpekler? Bizler şirket politikamızda zaten herbir çalışanımızın sorumlu olduğu bir sokak köpeği var bunlara yardım yapıyoruz bireysel yardımı bu aktivitenin dışında tuttuk çünki üyelerimize bir söz verdik ve şaibeye kapı açmamak için tutanakla teslim edeceğimiz tek kurum Barınak.

Söylemek istediğiniz başka mesajlar varmı ?. En başta herkesin Yeni Yılını kutlar 2014 ün sağlık başarı ve huzur la gelmesini temenni ederim.Biz sosyal sorumluluğumuzu biliyoruz ve bunu reklam yapmıyoruz bu seferki yeni yıl reklam bütçemizi kullanmaktı amaç.Biraz reklam kokusu var ama olsun kazanan sahipsiz canlar oldu.

 
Etiketler :
reklam
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

En sevdiğiniz köpek cinsi hangisidir?

Amerikan Bulldog
Pitbull Terrier
Beauceron
Billy
Boxer
Brezilya Mastiff
Mudi
Mastiff
Kangal
Golden