09-04-2019 YAŞAM

Snapchat'ten evcil hayvanlara özel filtreler

Son yıllarda Instagram’ın özelliklerini kopyalaması nedeniyle tahtından olan Snapchat yeni özelliklerle geri gelmeye çalışıyor. Sosyal medya platformu evcil hayvanlar için komik filtreler yayınladı. Kaynak: Snapchat'ten evcil hayvanlara özel filtreler

Snapchat'ten evcil hayvanlara özel filtreler

Snapchat kullanıcıları için yeni güncellemeler yapmaya devam ediyor. Özellikle evcil hayvanlar için getirdiği yeni filtreler eğlenceli sosyal medya platformunun tekrar gündeme gelmesine sebep olabilir. Tabi ki Instagram bu özelliği kopyalamazsa.

Snapchat kullanan herkesin en favori filtreleri arasında köpek veya kedi filtreleri yer alıyor. Ancak ne yazık ki uygulama insan yüzlerini algıladığı gibi küçük dostlarımızın yüzlerini algılayamıyordu.

Geçtiğimiz günlerde, uygulamayı kedileri algılayacak biçimde geliştiren teknoloji şirketi, şimdi de köpekler için aynı yeniliği getirdi. Artık kameralarınız, kedi ve köpeklerinizin yüzlerini algılayarak eğlenceli anılarınıza onları da dahil etmenize yardımcı olacak.

Firma bunun sadece bir başlangıç olduğunu ve çok daha fazla gelişmenin yolda olduğunu açıklayarak kullanıcılarını meraklandırdı. Özellikle genç kullanıcılar arasında oldukça popüler olan bu uygulamayı, yeni köpek ve kedi tanıma özelliğiyle birlikte önümüzdeki günlerde oldukça sık göreceğimizi tahmin ediyoruz.

 


Kaynak: Yeni Şafak

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER YAŞAM HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

En sevdiğiniz köpek cinsi hangisidir?

Amerikan Bulldog
Pitbull Terrier
Beauceron
Billy
Boxer
Brezilya Mastiff
Mudi
Mastiff
Kangal
Golden