08-02-2017 KEDİLER

Manisa'da Kedi Kurtarma Operasyonu

Manisa’da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda ağaçta mahsur kalan kedi itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle güçlükle ağaçtan indi.

Manisa'da Kedi Kurtarma Operasyonu

Manisa'da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda ağaçta mahsur kalan kedi itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle güçlükle ağaçtan indi. Ağaçtan indikten sonra etrafında toplanan kalabalıktan kaçan kedi bu sefer de girdiği mağazayı karıştırdı.

 

Manisa'nın en kalabalık noktalarından biri olan 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda çıktığı ağaçtan inemeyen kedi mahsur kaldı. Kedinin inemediğini fark eden çevredekiler itfaiye ekiplerine haber verdi. Meydanın hemen yanında bulunan yola araçlarını park eden itfaiye ekipleri uzattıkları merdivenle kediyi mahsur kaldığı yerden kurtarmaya çalıştı. Vatandaşların meraklı bakışları arasında gerçekleştirilen kedi kurtarma operasyonu başarısız olunca itfaiye görevlileri kediyi kendiliğinden inmesi için müdahale etti. Tırmandığı ağaçtan yavaş yavaş aşağıya inen kedi çevredeki kalabalıktan korkunca yakında bulunan bir giyim mağazasına kaçtı. Çevredekilerin ve mağazadaki görevlilerin yakalamaya çalıştığı kedi vitrinlerin üzerinde çıkarak fiyat etiketlerinin arasında dolaşmaya başladı. Bu sırada bazı müşteriler durumdan habersiz alışverişe devam ederken bazıları ise korkup dışarı çıktı. Herkesin yakalamak için seferber olduğu kedi mağazada izini kaybettirmeyi başardı.


Kaynak: Haberler.com

HABERE YORUM YAZIN

DİĞER KEDİLER HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

En sevdiğiniz köpek cinsi hangisidir?

Amerikan Bulldog
Pitbull Terrier
Beauceron
Billy
Boxer
Brezilya Mastiff
Mudi
Mastiff
Kangal
Golden