30-04-2016 EĞİTİM

İstanbul Veteriner Hekimler Odası Çalışmaya Devam Dedi

İstanbul veteriner Hekimler odası Meslek İçi Eğitim programlarına bir yenisini ekledi.Kedi ve köpeklerin ağız sağlığında meslektaşlarına fayda sağlamayı amaç edinmiş oda yönetimini kutluyoruz.

İstanbul Veteriner Hekimler Odası Çalışmaya Devam Dedi

İVHO 1.Veteriner Diş Hekimliği Çalıştayı 25-26 Ocak 2014
Değerli Meslektaşımız,
Meslek örgütü olarak en önemli amacımız, çağdaş Veteriner hekimlik normlarına paralel vizyon oluşturmak, meslektaşlarımızın gelişimine katkıda bulunmaktır.
Biz Veteriner Hekimler mesleğimizin doğası gereği farklı hekimlik alanlarında kendimizi yetiştirmek ve bilgilerimizi sürekli olarak yenilemek zorundayız. İVHO olarak bu doğrultuda eğitimlerimizi ülkemizde yeni olan alanlarda yoğunlaştırmaya çalışmaktayız. "Veteriner Diş Hekimliği"Dünya'da ayrı bir uzmanlık dalı olarak kabul edilmekte, geliştirilmesi için üniversitede alınan eğitime ek olarak mezuniyetten sonra "Veteriner Diş Hekimleri Birlikleri" vb organizasyonlar tarafından çeşitli etkinlikler düzenlenmektedir. Gelişmiş ülkelerde 25-30 yıldır "Veteriner Diş Hekimliği" Veteriner hekimlik hizmetleri arasında çok önemli bir yer tutmakta ve önemli kazançlar sağlamaktadır.
Ülkemizde Veteriner hekimlik eğitiminin başlamasının 171. yılını kutladığımız bu günlerde hizmet verdiğimiz alanları genişletmek ve daha nitelikli bir hekimlik için "Dişe dokunur şeyler" yapmak istiyoruz. Bu kapsamda, "hayvan sahipleri ve veteriner hekimler için iyi diş uygulamaları" teması ile 2014 yılı boyunca gerçekleştireceğimiz etkinliklerle farkındalık yaratmayı hedeflemekteyiz.
Bu sayede; 
Ağız-diş sağlığı iyi kedi ve köpekler, mutlu olan hayvan sahipleri ve iyi bakım tedavi/operasyon ile hasta ve hasta sahibini mutlu eden Veteriner hekimlerin sayısının artacağına inanmaktayız.
Etkinlikler:
İVHO 1.Veteriner Diş Hekimliği Çalıştayı:
Dünya çapında konusunda uzman eğitimcilerle 25-26 Ocak 2014'de, Veteriner diş hekimliğinde temel prensipler ile uygulamaların yer aldığı bir çalıştay (*)(**) gerçekleştirilecektir.
Bilgilendirme:
Veteriner Hekimlere ve hasta sahiplerine yönelik poster ve bilgilendirme kitapçıkları hazırlanacaktır.
Başlattığımız bu eğitim çalışmasına tüm meslektaşlarımızın,kurumlarımızın, hizmet sektörümüzün katılım göstermesini, destek vermesini dileriz.
Saygılarımızla,
İVHO Yönetim Kurulu
* İkinci gün (Uygulama) için katılımcı sayısı 20 kişi ile sınırlıdır.
** İkinci gün (Uygulama)için ayrıca katılım sertifikası verilecektir.
Lütfen detayları görmek ve çalıştaya kayıt yapmak için web sayfamızı ziyaret ediniz:

http://ivho.eventquarter.com
Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER EĞİTİM HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

En sevdiğiniz köpek cinsi hangisidir?

Amerikan Bulldog
Pitbull Terrier
Beauceron
Billy
Boxer
Brezilya Mastiff
Mudi
Mastiff
Kangal
Golden