27-12-2017 GÜNDEM

İki Surata Sahip Olarak Doğan Yavru Kedi Şimdiden İnternet Fenomeni Oldu

Bettie Bee isimli kedi, iki surata sahip olarak doğdu. 15 günlük yavru kedi şimdiden bir internet yıldızına dönüşmüş durumda.

İki Surata Sahip Olarak Doğan Yavru Kedi Şimdiden İnternet Fenomeni Oldu

Avustralya'da doğan ve Bettie Bee ismi verilen kedi kısa sürede bir internet fenomeni haline geldi. Henüz 15 günlük olan kediyi bu kadar ünlü yapan ise iki suratı olması.

"YAŞAMAK İÇİN GÜÇLÜ BİR İRADEYE SAHİP"

Yavru kedi bugünlerde hayata tutunmaya çalışıyor. Üç gözü, iki ağzı ve iki burnu olan Bettie Bee'yi sahibi, iki ağzı arasında sürekli değiştirdiği tüplerle besliyor. Normal şekilde doğan iki kardeşiyle birlikte dünyaya gelen kedi sevimli kedi için sahibi, "Yaşamak için güçlü bir iradeye sahip" diyor.

İNTERNET YILDIZI OLDU

Bugüne kadar normal bir yavru kedi gibi ilerleme kaydeden hayvanın ortadaki gözü açıldığı halde diğer iki gözü hala kapalı durumda. Fotoğrafları ve videoları internete yüklendikten sonra küresel bir stara dönüşen hayvanın hayatta kalıp kalamayacağını söylemek için henüz çok erken. Bakıcısı kedisinin, benzer durumda olup da 15 yaşına kadar yaşayan Frankenlouie isimli kedi ile aynı kadere sahip olmasınıu ümit ediyor.

 


Kaynak: haberler

HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

En sevdiğiniz köpek cinsi hangisidir?

Amerikan Bulldog
Pitbull Terrier
Beauceron
Billy
Boxer
Brezilya Mastiff
Mudi
Mastiff
Kangal
Golden