06-01-2017 MAGAZİN

Evimde 11 kedi var

‘Yeniden, Yeni, Yine’ albümünü sevenleriyle buluşturan Nilüfer, kızı Ayşe Nazlı, 11 kedisi ve iki köpeğiyle beraber yaşadığı Acarkent’teki villasının kapılarını InStyle Home’un Ocak sayısı için açtı.

Evimde 11 kedi var

Türk pop müziğinin efsane ismi Nilüfer, kızı Nazlı, 11 kedisi ve 2 köpeğiyle birlikte yaşadığı huzurlu yuvası Acarkent'teki villasının kapılarını ilk iki katı salon, mutfak ve misafir tuvaletinden oluşmuş. İçinde banyoları ve geniş giyinme bölümleri bulunan yatak odaları üst katlarda yer almış. Salonunda antika parçalar ağırlıkta gözüküyor. "Özellikle de annemden bana yadigar kalanlar" diye belirtiyor. Ayrıca rahmetli Kayahan'ın Yamaha piyanosunun da önemi büyük onun için. "Bana güzel bir hatıra oldu ondan. Evini taşırken yıllar önce hediye etmişti" diyor duygusallaşarak. Açık renk kadife özel yapını kanepelere vakti zamanında Pabetland'dan aldığı bir day-bed ve koyu ahşap bir sehpa eşlik etmiş. 

 

Nilüfer, yılbaşı planı hakkındaki soruya "Yılbaşlarını olabilecek her güzellikte yaşadım ama bu sefer tek planım k var o da kesinlikle evimde  sevdiklerimle olmak" cevabını veriyor. 

 

Merakla beklenen 45. sanat yılına özel albümü 'Yeniden, Yeni, Yine'yi sevenleriyle buluşturan Türk pop müziğinin efsane sesi Nilüfer, Acarkent'teki villasının kapılarını InStyle Home dergisinin Ocak sayısı için açtı. Kızı Ayşe Nazlı, 11 kedisi ve 2 köpeğiyle dört katlı, havuzlu ve geniş bahçeli villaya 6 yıl önce taşman Nilüfer, "Burada kızını, kedilerim ve köpeklerimle konforlu ve kalabalık bir hayat kurduk kendimize" diyor. Villanın giriş katındaki salonu açık renklerle dekore ettiren Nlüfer, "Burası kedilerimin giremediği tek kat" diye ekliyor. Villanın


Kaynak: Milliyet

reklam
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

En sevdiğiniz köpek cinsi hangisidir?

Amerikan Bulldog
Pitbull Terrier
Beauceron
Billy
Boxer
Brezilya Mastiff
Mudi
Mastiff
Kangal
Golden